Manicure – jest to zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Zabieg polega na opiłowaniu paznokci, wycięciu skórek oraz pomalowaniu paznokci lakierem.

Manicure hybrydowy – zabieg polega na opiłowaniu paznokci, wycięciu skórek, a paznokcie zostają pomalowane lakierem hybrydowym. Lakier hybrydowy charakteryzuje się tym, że bezpośrednio po utwardzeniu w lampie jest suchy, paznokcie mają piękny połysk, a lakier utrzymuje się ok. 3 tygodni.

Manicure japoński -  to metoda pielęgnacji paznokci, która polega na ich intensywnym odżywianiu i polerowaniu. W płytkę paznokcia wcierana jest odżywcza pasta z witaminami i minerałami, w tym wit. A i E, krzemionka z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli i keratyna, a następnie puder zabezpieczający i nabłyszczający.

Pedicure – jest to zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u stóp. Zabieg polega na opiłowaniu paznokci, wycięciu skórek, usunięciu zrogowaciałego naskórka z pięt za pomocą frezarki oraz pomalowaniu paznokci lakierem.

Pedicure hybrydowy – zabieg polega na opiłowaniu paznokci, wycięciu skórek, usunięciu zrogowaciałego naskórka z pięt za pomocą frezarki oraz pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym.